Tvorba webových stránek

Nabízíme tvorbu moderních webových stránek na míru vašemu podnikání. Naším cílem je pro vás vytvořit kvalitní a funkční webové stránky, které osloví vaše klienty a budou si rozumět i s vyhledávači.

Webová prezentace v dnešní době představuje moderní online vizitku, která poskytuje klientům základní informace o firmě a jejích produktech.

Dodává autenticitu a věrohodnost, bez které se těžko buduje důvěra klienta. Je to místo, kam jsou směřovány první kroky klientů v případě zájmu o konkrétní produkt či službu. Nabízí prostor firmě oslovovat klienty ve světě internetu prostřednictvím vyhledávačů jako Google a Seznam.

Jak se říká „Kdo není na internetu jako by nebyl“. Vyberte si z naší nabídky, co je pro Vás to pravé a hlavně cenově dostupné.

Nabízíme tvorbu webových stránek na míru, pomoc s online komunikací ať už prostřednictvím sociálních sítí anebo e-mailových rozesílek.  Dodáváme webové stránky na vlastním hostingu pod vlastní doménou. Součástí nabízených balíčků je e-mailová schránka pro snadnější komunikaci s klienty.

Webové prezentace vystavěny na redakčním systému Word Press (jeden z nejrozšířenějších redakčních systémů na internetu). Webové stránky graficky upravíme dle Vámi vybrané šablony. Vyberte si tu správnou volbu pro Vás.

E-commerce Řešení

Naše společnost využívá pro stavbu elektronických obchodů řešení Woocommerce a Shoptet.

CMS, WordPress, Drupal

Naše řešení vám umožné efektivně a přehledně zpracovávat obsah webových stránek.

Intranets/Extranets

Náš tým vám umí pomoci s vývojem intranetů a extranetů vystavěných na technickém řešení Microsoft Sharepoint.

Ukázky prací

Ukázat všechny projekty
Effective Web Development Solutions

Vývoj webu napříč platformami

Než spustíme váš nový web a ukončíme projekt, provádíme důkladné testování všech hlavních typů zařízení, prohlížečů a operačních systémů. Testování se provádí na úrovni uživatele, stejně tak i jako správce, abychom si byli jisti, že váš web je moderní a responzivní.

Zabezpečené testovací prostředí pro váš webový projekt

Používáme nástroje, které umožňují vizualizaci budoucí podoby webu. Navrhneme společně s vámi tu správnou strukturu webu a ve spolupráci s vaším týmem zapracováváme požadované změny. Vy tak máte k dispozici přístup do pracovního testovacího prostředí vašeho webu, které je hostováno během procesu vývoje na našich serverech.

Effective Web Development Solutions

NOVÍ ZÁKAZNÍCI & VÍCE PŘÍJMŮ

Řekně te nám více o vašich potřebách

Pomůžeme vám dostat vaše podnikání do online světa a rozvíjet jej s vášní

Využijte veškerou sílu open-source řešení, kontaktujte nás a získejte web s možností správy na míru, který přesně vyhovuje vašim potřebám a požadavkům.

Reference

Číst vše