E-mail Marketing

Vytváříme pro vás marketingové kampaně na míru pro každý segment vašeho publika, abychom pomohli inzerovat produkty a služby vašim klientům.

E-mailový marketing poskytuje efektivní spojení vaší firmy s cílovým publikem a poskytuje vám nejlepší návratnost investic. Oslovte své současné i potenciální zákazníky a informujte je o nejnovějších nabídkách a novinkách vaší společnosti.

Obchodníci se shodují, že e-mail je klíčem k podnikání, zejména pokud jde o návratnost investic a rozvoj dlouhodobých ziskových vztahů. Personalizovaná, segmentovaná a cílená e-mailová marketingová kampaň je důležitá pro povědomí o značce a podporu konverzí.

Naši odborníci používají nástroje, strategii, implementaci a sledování výsledků, aby dosáhli co nejlepšího zapojení značky.
Můžeme se postarat o vaši kompletní e-mailovou marketingovou strategii od návrhu šablony až po sledování a podávání zpráv.

Návrh e-mailové marketingová strategie

Náš tým vám vypracuje strategii k přilákání definovaných cílových skupin a stanovení jejich informačních potřeb.

E-mail Marketingové kampaně

Náš tým je připraven navrhnout, vytvořit a dodat e-mailovou šablonu pro komunikaci s vaším publikem a také spravovat vaši e-mailovou marketingovou kampaň, což povede k lepším výsledkům v oblasti prodeje a návštěvnosti vašeho webu.

E-mail Template Design

Naše návrhy a řešení zlepšují oteviratelnost vašich kampaní a pomáhají dosáhnout lepší doručitelnosti e-mailů. Naše návrhy podpoří váš obsah a zvýší zapojení vaší cílové skupiny s vaší značkou.

Nabízíme vám komplexní služby od individuálně přizpůsobeného obsahu až po kompletní e-mailovou kampaň s výslednou analytikou.

Zvyšte svou online aktivitu výběrem našich služeb e-mail marketingu. Náš ověřený vzorec kombinuje strategii, implementaci a sledování.

Ukázka prací

Ukázat všechny projekty

NOVÍ ZÁKAZNÍCI & VÍCE PŘÍJMŮ

Řekně te nám více o vašem projektu

Pomůžeme vám dostat vaše podnikání do online světa a rozvíjet jej s vášní

Navrhujeme e-maily jodpovídající vašemu brendingu s přizpůsobeným obsahem, abychom vám pomohli prodat produkt, propagovat událost nebo poskytnout službu. Přinášíme vaši zprávu vašemu publiku.

Reference

Číst vše