Správa webových stránek

Pokud chceme dosáhnou úspěchu při podnikání na internetu je třeba mít odborné znalosti bez kterých to není možné. Tvorba webu, SEO, PPC ale i propagace na sociálních sítích, to jsou ty hlavní pilíře, které jsou třeba.

Proč je správa webu důležitá?

Protože práce na webu nikdy nekončí. Je třeba hledat stále nové příležitosti, rozvíjet obsah, snažit se porozumět návštěvníkovi a jeho návštěvu mu ulehčit. Nakupování na internetu má jiné zákonitosti než je tomu ve fyzickém světě. Nezapomínejme na to.

Digitální poradenství je neocenitelnou volbou pro ty, kteří nehledají zcela outsourcing řešení pro své podnikání. Může pomoci poskytnout interním týmům školení a rozvojovou pomoc a odstranit některé povinnosti ad hoc.

Našim klientům poskytujeme letité znalosti a zkušenosti z praxe v oblasti online komunikace a digitálních řešení. Společně s námi se dostanete rychleji do vámi požadovaného cíle bez bloudění a složitého hledání správných cest.

Effective Digital Consultancy Strategy

Abychom důkladně porozuměli vašim produktům, službám, zákazníkům, potřebám společnosti nebo obchodním cílům, rádi se  s vámi a členy vašeho týmu potkáme na společné schůzce. Vyslechneme vás a pokusíme se na vaše potřeby najít řešení. Představíme vám jednotlivé možnosti včetně porovnání vaši činnosti s konkurencí a tím,  co dělají vaši konkurenti dobře. Náš tým pak může identifikovat KPI pro další měření a hodnocení vaší online strategie úspěchu. Podílejí se také na formování a stanovení priorit řešení, která poskytnou optimální dopad a efektivitu, aby vyhovovaly vašemu rozpočtu, časovým omezením a interním zdrojům.

Ukázky prací

Ukázat všechny projekty

NOVÍ ZÁKAZNÍCI & VÍCE PŘÍJMŮ

Řekněte nám více o vašem projektu

Pomůžeme vám dostat vaše podnikání do online světa a rozvíjet jej s vášní

Kontaktujte nás a my vytvoříme a dodáme digitální strategie na míru. Získejte řešení které přinese výsledky do  vašeho podnikání.

Reference

Číst vše