Marketing na sociálních sítích

Naučte se komunikovat s vašimi stávajícími i budoucími klienty prostřednictvím sociálních sítí. Tato forma komunikace je důležitá a má svůj potenciál, který vám pomůže zvýšit návštěvnost vašeho webu a lépe prodávat vaše produkty a služby.

Naši odborníci na sociální sítě vám mohou pomoci stanovit vaši strategii, vybrat ty správné sociální sítě pro vaše podnikání, vytvořit poutavý obsah a konečně integrovat vás do prostředí sociálních sítí.

Pomůžeme vám nastavit komunikační strategii pro vaše sociální sítě tak, abyste byli schopni dosahovat požadovaných výsledků. Vytvoříme pro vaše podnikání účty na sociálních sítích a ukážeme vám, jak na to anebo převezmeme jejich správu do naší péče. 

Vytvořte si renomé na sociálních sítích a komunikujte se svými fanoušky o aktualitách vaší firmy. Pomůžeme vám s výběrem vhodných sociálních sítí pro vaše podnikání. Ať už se jedná o YouTube, Facebook, Instagram nebo LinkedIn. Založíme vám profil a pomůžeme s jeho správou. Připravíme grafiku, popisky i příspěvky dle vašich preferencí.

Dalším kolem případné spolupráce může být správa vašich sociálních sítí. Od vytváření příspěvků přes odepisování fanoušků až po analytiku spojenou s vaší aktivitou.

Brand Monitoring

Můžeme vám pomoci zlepšit a sledovat reputaci vašeho podnikání a zjistit, jak lidé vnímají vaši značku.

Tvorba obsahu pro Socialní sítě

Vytvoříme pro vás komunikační strategii s kvalitním obsahem, který zajistí, že vaše publikum na sociálních sítích poroste.

Správa sociálních médií

Můžeme pro vás spravovat vaše účty vaším jménem a komunikovat s vaším publikem na sociálních sítích. 

Nastavení & Vlastní Design Profilu

Vytváříme a přizpůsobujeme profily na sociálních sítích s kvalitním obsahem a designem, který koresponduje s vaší značkou i publikem.

Ukázka prací

Ukázat všechny projekty

NOVÍ ZÁKAZNÍCI & VÍCE PŘÍJMŮ

Řekně te nám více o vašem projektu

Pomůžeme vám dostat vaše podnikání do online světa a rozvíjet jej s vášní

Náš tým vám pomůže objevit skrytý potenciál vašeho marketingu na sociálních sítích!

Reference

Číst vše