PPC Reklama

PPC má okamžitý dopad a dává vaší značce mnohem větší dosah díky zobrazení vaší stránky ve výsledcích vyhledávání.

Naše strategie kampaní jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám našich klientů a jejich rozpočtům. Poskytujeme aktuální služby PPC (platba za kliknutí), které zahrnují: reklamy na placené vyhledávání, videoreklamy, grafické reklamy, PPC remarketing a reklamy na sociálních sítích.

Poskytujeme výsledky, které pomáhají našim klientům dosáhnout jejich obchodních cílů. Denně spravujeme účty našich klientů a monitorujeme nabízené ceny a rozpočty, abychom zajistili maximální návratnost investic.
 
Naše výsledky dosahujeme díky komplexnímu a na míru šitému přístupu, který zahrnuje podrobný přehled o podnikání a příležitostech klienta na inzerci s platbami za kliknutí a také přehled možností s prioritizovaným seznamem doporučených aktivit.

Reklama z placeného vyhledávání

Dosáhněte návratnosti vaší investice prostřednictvím reklamy ve vyhledávání PPC. Utrácejte peníze rozumně a používejte nejcílenější a nákladově nejefektivnější formu reklamy.

PPC Remarketing

Proměňte své cenné „potenciální zákazníky“ na „věrné zákazníky“. Náš tým profesionálů vám pomůže znovu zapojit uživatele, kteří projevili zájem, vytvořením strategie, která splní všechny vaše potřeby.

Reklama na sociálních sítích

Potřebujete zvýšit povědomí o své značce, produktu nebo službě? Vytvoříme vám strategii pro sociální sítě a reklamy na nich, jež naplní vaše cíle.

Video reklama

Jsme odborníci na online reklamu. Náš tým je připraven vám pomoci získat konkurenční výhodu vytvořením videoreklam, které zvýší povědomí o vaší značce.

Máme zkušeností s vytvářením kampaní na Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn a YouTube.

Ukázka prací

Ukázat všechny projekty

NOVÍ ZÁKAZNÍCI & VÍCE PŘÍJMŮ

Řekně te nám více o vašem projektu

Pomůžeme vám dostat vaše podnikání do online světa a rozvíjet jej s vášní

Kontaktujte nás ještě dnes a zlepšete návratnost svých investic.

Reference

Číst více